Restaurant & BarOtelimiz Yarım Pansiyon Plus konseptinde hizmet vermektedir.

Konsept Dahilinde; Açık büfe kahvaltı, zengin 5 çayı, açık büfe akşam yemeği, gün içi ikramlar, akşam yemeğinde alınan alkolsüz içecekler ve
akşam 19:00 ile 21:30 saatleri arasında restaurantta alınan çay & kahve konaklama fiyatına dahildir.

Yemeklerimizde organik bahçemizde ürettiğimiz sebze ve otlar ile kümesimizden yumurtalar kullanılmaktadır.

Kahvaltı ve Akşam yemeklerimiz, Ege mutfağı ağırlıklıdır ve dileyen misafirlerimiz için dünya mutfağı seçenekleri sunabilmektedir.

Otelimizde tüm yiyecekler organik, kendi üretimimiz zeytinyağıyla yapılmaktadır.
Otelde tüm konaklayanlara her gün beş çayı ücretsiz verilmektedir: Yöresel hamur işleri ve atıştırmalıklar, türk çayı, bitki çayı ve diğer ikramlar

Kazdağlarından gelen doğal su içilebilir olup, otel genelinde ücretsiz sunulmaktadır.

Misafirlerimize restaurantlarımızda sunduğumuz tüm yiyeceklerimiz tamamamen kendi ürünümüz olan NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI ile yapılmaktadır.

Organik Bahçe & Kümes & Çiftlik3 dönüm büyüklüğünde organik bahçemiz, kümesimiz ve çiftliğimiz devreye girmiştir. Yemeklerimizde kendi üretimimiz sebze ve otlar, kümesimizden yumurtalar ve yine kendi üretimimiz zeytinyağı kullanılmaktadır.

Bahçemizde sebze ve meyeler; Kazdağlarının uzak köylerinde, genetiği bozulmamış ve halen geleneksel doğal yollarla üretilen tohumlardan elde ettiğimiz fidelerden yetiştirilmiştir. Üretimin bütün süreçlerinde kimyasal gübre ve ilaç kullanmıyoruz.

Defne Restaurant
Gün batımı size eşlik ederken akşam yemeğini Klasik müzik eşliğinde yemek yeme fırsatını yakalayabilirsiniz. Dünya mutfağı ve uluslararası mutfakların damak ve göz zevkinize hitap eden lezzetli deneyimli aşçılarımız tarafından sizin için özenle hazırlanmakta ve mükemmel bir servis ile sunulmaktadır.
Cripsy
Patisserie & Roof Bar
Panaromik Deniz & Dağ Manzaralı
Kazdağlarından toplanan bitkiler ile yapılan doğal bitki çaylarımız sağlığınız için sunulmaktadır.