Yeme & İçmeOtelimiz Yarım Pansiyon Plus konseptinde hizmet vermektedir.

Konsept Dahilinde; Açık büfe kahvaltı, 5 çayı, açık büfe akşam yemeği, gün içi ikramlar, akşam yemeğinde alınan ve akşam 19:00 ile 21:30 saatleri arasında restaurantta alınan çay & su konaklama fiyatına dahildir.

Yemeklerimizde organik bahçemizde ürettiğimiz sebze ve otlar ile kümesimizden yumurtalar kullanılmaktadır.

Kahvaltı ve Akşam yemeklerimiz, Ege mutfağı ağırlıklıdır ve dileyen misafirlerimiz için dünya mutfağı seçenekleri sunabilmektedir.

Otelimizde tüm yiyecekler organik, kendi üretimimiz natürel sızma zeytinyağıyla yapılmaktadır.

Otelde tüm konaklayanlara her gün beş çayı ücretsiz verilmektedir: Yöresel hamur işleri ve atıştırmalıklar, türk çayı, bitki çayı ve diğer ikramlar Kazdağlarından gelen doğal su içilebilir olup, otel genelinde ücretsiz sunulmaktadır.

Sevdiğiniz Starbucks lezzetleri Ramada Resort Kazdağları lobisinde sizinle !
Misafirlerimize restaurantlarımızda sunduğumuz tüm yiyeceklerimiz kendi ürünümüz olan NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI ile yapılmaktadır.
Organik Bahçe & Kümes

& Çiftlik
Yemeklerimizde organik bahçemizden kendi üretimimiz sebze ve otlar, kümesimizden yumurtalar ve yine kendi üretimimiz zeytinyağı kullanılmaktadır.   Organik bahçemizdeki tüm ürünler Kazdağlarının uzak köylerinde, genetiği bozulmamış ve halen geleneksel doğal yollarla üretilen atalık tohumlardan elde ettiğimiz fidelerden yetiştirilmiştir.Üretimin hiçbir sürecinde kimyasal gübre ve ilaç kullanmıyoruz.
Defne Restaurant
Gün batımı size eşlik ederken akşam yemeğini Klasik müzik eşliğinde yemek yeme fırsatını yakalayabilirsiniz. Dünya mutfağı ve uluslararası mutfakların damak ve göz zevkinize hitap eden lezzetli deneyimli aşçılarımız tarafından sizin için özenle hazırlanmakta ve mükemmel bir servis ile sunulmaktadır.
Cripsy
Patisserie & Lobby Bar
Panaromik Deniz & Dağ Manzaralı
Kazdağlarından toplanan bitkiler ile yapılan doğal bitki çaylarımız sağlığınız için sunulmaktadır.
Zeytin Restaurant
16 yaş üzeri misafirlerimize hizmet veren Zeytin Restaurant
Cripsy
Roof Bar
Bir tarafı dağ, bir tarafı deniz manzaralı; tamamı ile cam alanımız. Geniş bir balkona sahip. Kış mevsiminde canlı müziklerimizi bu alanda yapıyoruz.

Flamingo Pool Bar
Yenilenen flamingo konseptiyle yaza hazır havuz barımız. Sıcak ve soğuk içecekler, ayrıca gün boyu alakart yiyecek servisi.