Hakkımızda

     Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa, havadaki oksijen bolluğu bakımından dünyada ikinci olan Kazdağlarının eteklerindedir ve Ege Denizine 2 km. mesafede yer almaktadır. 5 yıldızlı, Yeşil Yıldız ve Yeşil Anahtar sahibi tesisimiz; Kuzey Ege bölgesinin ilk ve tek uluslararası zincirine bağlı otelidir. Aynı zamanda Ramada Zincirinin dünyadaki ilk termal otelinde dağ-deniz-oksijen-termal’i bir arada bulabilirsiniz.

Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa

RAMADA KAZDAĞLARI

Güvenli Turizm Sertifikası
Safe Tourism Certificate

Güvenli Turizm Sertifikamız mevcut Otelimizde Wyndham – Count On Us to Put Your Safety First girişimi uygulanmaktadır.

TRAVELLERS' CHOİCE 2020

Tripadvisor 2020 Travelers' Choice Ödülü

Misafirlerimizin değerli yorumlarıyla aldığımız Tripadvisor 2020 Travelers’ Choice Ödülü Tüm dünyada en yüksek puan alan %10’luk dilime girmekten gurur duyuyoruz.

RESTAURANT GURU 2023

Restaurant Guru 2023 Mükemmellik Sertifikası

Restaurant Guru tarafından aldığımız sertifikamız ve tavsiye ödülümüz ile “Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa” olarak siz misafirlerimize lezzetli yemeklerimiz ve keyifli bir ortam sunuyoruz.

RestaurantGuru_Certificatev2

SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM BELGESİ

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sürdürülebilir Turizm Belgesi

Türkiye Sürdürülebilir Turizm Standardı, Version 1.0, 19 Mayıs 2022’de belirtilen gerekliliklere göre yapılan denetime ve imzalanan sözleşmeye istinaden 1. Aşama uyumluluk belgesi almıştır.

surdurulebilir_turizm

Önemli Bilgiler

Her Cumartesi Akşamı Canlı Müzik

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Çevreye Saygı

Çevreye Saygı

Yapımında ve işletmesinde de çevreye saygılı olan tesisimiz; Yeşil Anahtar almıştır ve Yeşil Yıldız sahibidir.

Unicef bağış kumbarası

Unicef bağış kumbarası

Her çocuk için UNICEF diyerek kumbaramızda çocuklar için umut biriktiriyoruz.Tüm çocukların eşit haklara sahip olması için katkıda bulunabileceğimiz tüm projelerde ‘biz de varız’ diyoruz.

Atık Pil Toplama/Geri Dönüşüm

Atık Pil Toplama/Geri Dönüşüm

Ramada Kazdağları ailesi olarak bu konuya büyük önem veriyor,düzenli eğitimler alıp tüm atıklarımızın ayrıştırılıp geri dönüşümünü destekliyoruz. Çünkü doğaya ve geleceğe olan saygımız vizyonumuzun en değerli parçası.

Artan Yemekleri Hayvan Dostlarımız İle Paylaşıyoruz

Artan Yemekleri Hayvan Dostlarımız İle Paylaşıyoruz;

Yaşamın her anını paylaştığımız can dostlarımız ile artan yemeklerimizi de paylaşıyor,israfı bu şekilde engelleyip onları biraz olsun mutlu ediyoruz.

Mavi Kapak Toplama

Mavi Kapak Toplama

Önemsiz gibi görünen küçük ayrıntıların umuda dönüşebileceği kanısındayız.TOFD için topladığımız kapakların tekerlekli sandalyeye dönüşmesinden mutluluk duyuyoruz.

Çöp Toplama Etkinlikleri

Çöp Toplama Etkinlikleri

Yılın belli aralıklarında gerçekleştirdiğimiz etkinlikle üzerimize düşen sorumluluğu kendimize hatırlatıyor,temiz bir çevrenin daimi olmasını diliyoruz.

Her Doğum günü bir fidan

Her Doğum günü bir fidan

Misafirlerimizin doğum günlerinde isimlerini verdiğimiz fidanları bahçemize dikiyoruz.Hem kendilerine hem de doğaya verebileceğimiz en kıymetli hediyenin bu olacağını biliyor,yeşil anahtar sahibi olmanın gururunu yaşıyoruz.

* Otelimizin bültenine abone olmak için tıklayınız.

RAMADA RESORT BY WYNDHAM

KAZDAĞLARI TERMAL & SPA © 2016